Okazja!

Bałkany z Wiedniem

1860,00 


SERDECZNIE ZAPRASZAM

DO KONTAKTU WSZYSTKIE PARAFIE, CHĘTNE DO WSPÓŁPRACY

 

Kategoria:

Zadaj pytanie:

  Opis

  Medjugorie z Wiedniem

  Oferta specjalna!!!

  Hit cenowy

  termin dowolny 2023/2024

   

   

  Dzień 1,

  Zbiórka w wyznaczonym miejscu o godz. 21.00 przejazd w kierunku Wiednia.  

  Dzień 2

  Przyjazd do Wiednia zwiedzanie stolicy Austrii z przewodnikiem miejskim, w programie m.in. spacer ulicami zabytkowego Wiednia, rynek z Katedrą, Belveder z ogrodami, zimowe rezydencja Hofburg. Chwila czasu wolnego na apfelstrudel i kawę po wiedeńsku : ) następnie przejazd w kierunku Chorwacji obiadokolacja i nocleg w hotelu.

  Dzień 3

  Śniadanie, przejazd do Parku Narodowego Plitwickich Jezior- największego Parku Narodowego Chorwacji. Cuda natury, ponad 30 jezior krasowych połączonych ze sobą licznymi wodospadami . Niespotykana przyroda, przepiękna soczysta zieleń, połączona z rejsem stateczkiem po największym jeziorze – Kozjak. Przejazd na południe Chorwacji, przekroczenie granicy Bośniackiej, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 4

  Śniadanie, całodniowy pobyt w Medjugorie, miejscu znanym z Objawień Matki Boskiej, przez wielu uważanych za miejsce kontrowersyjne, przez innych za święte. Najlepiej przekonać się samemu. Medjugorie to miejsce odwiedzane przez pielgrzymów/ turystów z całego świata, pełne kontrastów. Zwiedzimy to wyjątkowe miasto, dla chętnych spacer do Pobdro gdzie kamienistą śnieżką udamy się do miejsca objawień. Wieczorem fakultatywnie można wziąć udział we mszy świętej międzynarodowej odprawianej codziennie na placu przy kościele pw. Św. Jakuba. Obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 5

  Śniadanie, dla chętnych wejście na górę Krizevac, góra znana i pokonywana od wielu  przez lokalną społeczność jak i pielgrzymów przybywających licznie do Mejdugorie. Około 4 h zajmuje wejście i zejście, dlatego proponujemy tę wycieczkę tylko dla tych którzy czują się na siłach. Koniecznie obuwie z grubą podeszwą, warto wesprzeć się kijkami podczas wędrówki. Po odpoczynku, po południu wszyscy wybierzemy się na spacer do przepięknego orientalnego Mostaru. Słynącego z mostu, któremu miasto zawdzięcza swą nazwę, ale też zobaczymy skoczków zawodowych skaczących do rzeki Neretwy, meczty i kościół katolicki, brukowane ulice wypełnione lokalnymi krami z lokalnym rękodziełem . Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 6

  Śniadanie, wyjazd w kierunku Chorwacji. Po drodze odwiedzimy przepiękne miasto Sybenik znajdującego się nad zatoką w regionie Dalmacji. Czas wolny na kawę i lody oraz piękne zdjęcia. Przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia, obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 7

  Wczesne śniadanie i przejazd w kierunku Polski. Planowana godzina powrotu około północy.

   hit cenowy!

  Cena : 1860 pln

  Cena zawiera :

  • transport autokarem turystycznym klasy VIP/ LUX
  • 5 noclegów z wyżywieniem HB ( 5 x śniadania i 5 x obiadokolacje)
  • opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie
  • ubezpieczenie
  • obowiązkowe składki TFP i TFG (20 pln/os)

  dodatkowo płatne w autokarze

  70 euro : bilety wstępów ( Plitwickie jeziora z przewodnikiem 42 euro) taksy klimatyczne, opłaty drogowe, wjazdówki do miast, przewodnik po Wiedniu i Szybeniku.

  Zarezerwuj już dziś

   

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Bałkany z Wiedniem”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin