Dolny Śląsk z Pragą


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przykładowym programem wyjazdu integracyjnego dla zakładu pracy/ szkoły / stowarzyszenia czy każdej innej grupy zorganizowany 😉

program jest ramowy i przykładowy, każdy wariant możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

zachęcamy do kontaktu

biuroklaratravel@gmail.com

wynajem autokarów iklarus.szczecin@gmail.com

Zadaj pytanie:

  Opis

  Dzień 1

  Zbiórka w wyznaczonym miejscu o godz. 5.00 przejazd w kierunku południa Polski. Po drodze zatrzymamy się w Świdnicy, gdzie znajduje się wpisany na listę UNESCO Kościół Pokoju . Przepiękny przykład architektury drewnianej, oszałamiające i wyglądające jak marmur detale wykonane z drewna. Zwiedzanie około 1 h wnętrz kościoła. Następnie udamy się do Krzeszowa, gdzie wraz z lokalnym przewodnikiem odkryjmy kolejną perłę polskiego drewnianego baroku. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Karpacza. Obiadokolacja i nocleg.

   

  Dzień 2

  Śniadanie, wczesne śniadanie i wyjazd do Pragi. Około 11 rozpoczęcie zwiedzania Pragi. Stolica Czech, wizytówka kraju, miasto znane wszystkim. Każdego roku odwiedzane przez miliony turystów. W programie zwiedzania m.in. Hradczany . Głównym obiektem położonej na wzgórzu dzielnicy Hradczany jest kompleks zamku praskiego z malowniczymi widokami na miasto. Krótkie zwiedzanie ogólnodostępnych obiektów.  Następnie spacer przez małą stranę do Mostu Karola- symbolu, wizytówki, następnie chwila czasu wolnego przy rynku staromiejskim i powrót do ośrodka w okolicy Karpacza. Około 20.30 uroczysta kolacja z okazji dnia nauczyciela.

  Dzień 3

  Późne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu przejazd w drogę powrotną do domu. Po drodze zatrzymamy się w kopalni Złoty Stok gdzie zawsze świetni przewodnicy lokalni oprowadzą nas po tym wspaniałym miejscu. Zdradzając lokalne tajemnice, ciekawostki i legendy. Planowana godzina powrotu późne popołudnie.

  Cena : 750*

  Cena zawiera :

  • Transport autokarem turystycznym klasy VIP ( klimatyzacja, barek, tv, wc )
  • Ubezpieczenie
  • 2 noclegi z wyżywieniem HB ( śniadania i obiadokolacje)
  • W tym uroczysta obiadokolacja
  • Opiekę pilota na całej trasie

  Dodatkowo płatne bilety wstępów , parkingi, przewodnik miejski około 80 pln

  *cena kalkulowana dla grupy 40 os ze Szczecina

  *program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

   

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Dolny Śląsk z Pragą”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin