Okazja!

Osmański City Break w Stambule 09-11.11.2024

3999,00 

Data: 09-11-11.2024


Wolne miejsca: 13

Zadaj pytanie:

  Opis

   Osmański City Break – w Stambule

  9-11 listopad 2024

  Serdecznie zapraszamy na 3 dniowy city break w Stolicy Imperium Osmańskiego. Kameralna grupa, bardzo komfortowe warunki zwiedzania , mała grupa z polskojęzycznym przewodnikiem do naszej dyspozycji przez całe 3 dni. Program dostosowany do naszych potrzeb. Podróż po Stambule komfortowym busem. Wylot z Berlina.

  Dzień 1

  Zbiórka w Szczecinie, transfer na lotnisko w Berlinie, przelot do Istambułu. Planowana godzina przylotu do Istambułu około 12.00 czasu lokalnego. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, odświeżenie się, odpoczynek i po południowe wyjście podczas którego rozpoczniemy naszą turecką przygodę! Spacer po historycznym centrum nazywanym Sultanahmet. Wieczorem udamy się na rejs po Bosforze z programem folklorystycznym  i kolacją. Powrót do hotelu. Nocleg.

   

  Dzień 2

  Śniadanie, kontynuacja zwiedzania kulturalnej stolicy kraju i największego miasta Turcji. Istambuł to szalenie kolorowe orientalne miasto, gdzie co kawałek natkniemy się na relikty historii, markety, kolorowe sklepy a nawet baśniowe krajobrazy z dziedzictwem kulturowym Bizanjcum i Imperium Turków Osmańskich na wyciągnięcie ręki. Podczas spokojnego spaceru odwiedziemy m.in. Pałac Topkapi z Haremem – dawna siedziba osmańskich sułtanów, gdzie bogactwo wnętrz onieśmiela. Spotkać tu można wysadzane klejnotami topory po religijne precjoza. Następnie udamy się do górującego nad miastem od 1500 lat! symbolu miasta- Hagia Sophia- Świątynia Bożej Mądrości. Jest to jedna z najokazalszych budowli antycznego świata. Następnie udamy się do pobliskiego Błękitnego Meczetu. Następnie odwiedziemy Plac Sułtana Ahmeda, gdzie dawniej znajdował się  Hipodrom z Cysterną, czyli nieistniejący już dziś tor wyścigowy dla koni i rydwanów. Na koniec udamy się do dawnego Pałacu Ibrahima Paszy – dziejsze Muzuemm Sztuki Tureckiej i Islamskiej. Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.

   

  Dzień 3

  Śniadanie, kontynuacja zwiedzania w programie m.in. Zwiedzanie Suleymaniye – Meczetu Sulejmana z okazałabym grobowcem Sulejmana Wspaniałego i Hurrem. Następnie słynny zabytkowy Bazar Egipski czas wolny na zakup pamiątek i posmakowanie lokalnych przysmaków. Koniecznie trzeba napić się herbaty tureckiej w szklaneczce w kształcie tulipana 😉 Następnie udamy się na Wieżę Galata i Most Galata oraz na spacer po dzielny Fener i Balat. Obiad przed transferem na lotnisko. Wieczorny wylot do Berlina. Planowana godzina przylotu do Berlina około godziny 21.30 . Transfer do Szczecina.

   

  Cena : 3999 pln

  Cena zawiera :

  • Transfer na i z lotniska w Berlinie
  • Bilet lotniczy na trasie Berlin- Istambuł – Berlin z bagażem do 20 kg
  • Transfer z i na lotnisko w Stambule
  • 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w Stambule w hotelu 4* , pokoje 2 os z łazienkami
  • Rejs po Bosforze
  • Folklorystyczna kolacja w dniu pierwszym
  • Opiekę polskojęzycznego pilota na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika lokalnego po Stambule
  • Ubezpieczenie

   

  Dodatkowo płatne wybrane bilety wstępów ( wszystko możesz , nic nie musisz! Na miejscu wybierasz, które miejsca chcesz odwiedzić ) w zależności od wybranych opcji 150-250 euro

   

   

  zadatek potwierdzający rezerwacje do 7 dni od założenia rezerwacji 800 pln 

  II wpłata do końca czerwca 1000 pln

  III wpłata na miesiąc przed tj . do 9.10.2024 ,

  PS. Klikając miejsca ze strony, wypełniarz formularz , zakładasz rezerwacje na wybraną imprezę turystyczną, na końcu pojawia się podsumowanie rezerwacji z kwotą całkowitą, jednak sam wykonujesz przelew ( nie mamy płatności online z uwagi na zbyt wysokie marże i sztuczne podwyższanie ceny, które jest bez sensu! ) dlatego po załóżeniu rezerwacji, sam robisz przelew w kwocie 800 pln / os

   

  Informacje dodatkowe

  rezerwacja miejsca

  promocyjna cena 3999 pln

  Data

  09-11-11.2024

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Osmański City Break w Stambule 09-11.11.2024”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin