wycieczka szkolna do Warszawy 4 dni z SUNTAGO


Zadaj pytanie:

  Opis

  wycieczka do Warszawy

  autokar

  termin dowolny

  liczba uczestników 45 + 3 opiekunów

  Dzień 1

  Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie o godz. 5:00 i przejazd do Warszawy.  Po przyjeździe spacer z przewodnikiem i zwiedzanie Starego Miasta. Zobaczymy  Zamek Królewski (wewnątrz z systemem audio i obsługą przewodnika), fontannę  z Syrenką, Barbakan oraz Pomnik Nieznanego Żołnierza i Krakowskie Przedmieście – najbardziej reprezentacyjną ulicę w Warszawie. Wjedziemy także na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Następnie obiadokolacja i przejazd do hostelu na zakwaterowanie i nocleg.

  Dzień 2

  Po śniadaniu udamy się do  Centrum Nauki Kopernik (zwiedzanie indywidualne), gdzie wykonamy wiele ciekawych eksperymentów. Następnie wejdziemy na dach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego z imponującym ogrodem oraz platformą widokową, z której roztacza się widok na prawobrzeżną część Warszawy wraz z widokiem na Stadion Narodowy. Kolejno zwiedzanie Muzeum Pieniądza w Mennicy.
  Na koniec  wycieczka po Stadionie Narodowym ( zobaczymy m.in. trybuny i szatnię piłkarską) Obiadokolacja, powrót do hostelu i nocleg. Dla chętnych grup wyjście do jednego z warszawskich teatrów .

  Dzień 3

  Wczesne śniadanie, następnie  udamy się na spacer po Królewskich Łazienkach (podejście pod sejm).* Wizta w sejmie jeśli tylko będzie taka możliwość i zgoda ze strony sejmu.  Następnie zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.  Czas wolny na zakupy i spacer po starym mieście. Obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 4

  Śniadanie, przejazd do Suntago największego parku wodnego w Polsce i w Europie. To idealne połączenie zabawy i relaksu – 740 palm, 32 zjeżdżalnie i aż 18 basenów! Wyciszenie w tropikalnym klimacie i mnóstwo wodnych atrakcji dla Twojej klasy. DO 6 h zabawy. Wyjazd o godz 16.00 przejazd do Szczecina. Planowana godzina zakończenia wycieczki 23.00

  Cena 835   pln

  Wyjazd kalkulowany dla grupy około 45 uczniów i 3 opiekunów  

  Cena zawiera:

  • transport komfortowym autokarem  
  •  zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe z łazienkami wspólnymi) lub w hotelu na obrzeżach miasta
  •  śniadania i obiadokolacje
  •  opieka pilota
  •  ubezpieczenie NNW
  •  opłaty drogowe, parkingowe
  •  składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  •  podatek VAT

  Dodatkowo płatne:

  • bilety wstępu i lokalny przewodnik: 250 zł

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „wycieczka szkolna do Warszawy 4 dni z SUNTAGO”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin