Wycieczka szkolna do WŁoch z Mirabilandia


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczke szkolnych 

wykształcona kadra, doświadczeni kierowcy, wygodne i bezpieczne autoakry 

w korzystnych cenach! 

 

Zadaj pytanie:

  Opis

  Włoskie Perły Północy z  Parkiem Wodnym Mirabilandia

  termin do ustalenia  sugerowany koniec maja/ czerwiec  i wrzesień 

  z uwagi na otwarcie parku i pogodę 

   

  Dzień 1

  Zbiórka  w wyznaczonym miejscu o godz. 19.00 pakowanie bagażu i nocny przejazd w kierunku Włoch.

  Dzień 2

  Przejazd przez Niemcy, Austrię do Włoch. Około godziny 15.00 przyjazd  do Werony Spotkanie z przewodnikiem lokalnym, rozpoczęcie  zwiedzania miasta Romea i Julii. Piesze zwiedzanie Werony. W programie m.in. : Bazylika San Zeno, zamek Castelvecchio, Teatro Romano, mury obronne Werony, plac Erbe i plac Signori, Bra. Następnie udamy się pod Dom Julii ze słynnym balkonem. Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Obowiązkowym punktem jest oczywiście Arena – starożytny rzymski amfiteatr, w którym do dziś odbywają się liczne koncerty. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 3

  Śniadanie, całodniowa wycieczka do niekwestionowanej królowej północy stolicy regionu – Wenecji. Rejs statkiem do centrum miasta, zwiedzanie jedynego w swoim rodzaj miasta na wodzie. W programie m.in. Plac Św. Marka z Bazyliką Św. Marka ( z zewnątrz) . Pałac Dożów ( z zewnątrz), Most Rialto, Palazzo Ducale, Most Westchnień ale także spacer bocznymi , nie zatłoczonymi ulicami Wenecji by poczuć wyjątkowość tego miejsca! Rejs na wyspę Murano zwiedzanie i czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

  Dzień 4

  Śniadanie, całodniowa wizyta w jednym z największych i najpopularniejszych parków rozrywki w regionie Emilia – Romania  Mirabilandia . Niekończąca się zabawa w godzinach otwarcia parku tj około 10;00 – 16.30. 850 000 metrów kwadratowych, podzielonych na 7 stref m.in.  dla dzieci, atrakcje przygodowe, pojazdy wodne, drogowe i szynowe, plaża z basenami i zjeżdżalniami ( dodatkowo płatna), ponadto najsłynniejsza odwrócona kolejka górska Katun czy pozostałe 43 atrakcje wraz z 12stoma spektaklami w ciągu dnia. Około 14.00 przerwa obiadowa na posiłek w Mirabilandii. O 17.00 przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu .

  Dzień 4,

  Śniadanie, całodniowe zwiedzanie i pobyt w Mediolanie. Zwiedzanie centrum miasta z przewodnikiem miejskim.  W programie m.in. zwiedzanie symbolu górującego nad  miasta  i będącym centrum Milano: Katedra pw. Narodzin Św. Marii. -zwiedzanie wnętrza. Następnie spacer zabytkowymi ulicami miasta zaczynając od Piazza del Duomo, budynek słynnej Galerii Handlowej Wiktora Emanuela II gdzie swoje sklepy mają m.in światowej marki projektanci. To w tym legendarnym miejscu zaczynał Gucci, sprzedając luksusowe torby podróżne.  Następnie Piazza della Scala-  ze słynnym Teatrem La Scala. Podczas naszego spaceru spotkamy słynne mediolańskie żółte tramwaje i wiele innych ciekawostek, legend i postaci związanych z miastem. Czas wolny na kawę, pizze czy zakupy. Powrót do hotelu .

   

  Dzień 5

  Śniadanie, całodniowy powrót do Polski. Planowana godzina powrotu 22.00

   

  Cena : 1649 pln *

  *Cena kalkulowana dla grupy min. 45 uczestników płacących ( maksymalnie 47 + 4 opiekunów z ramienia szkoły)

  Cena zawiera :

  • Transport autokarem klasy turystycznej VIP
  • Opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie
  • 4 noclegi w 1 hotelu 3 gwiazdki, pokoje 2,3 4 os z pełnym węzłem sanitarnym
  • Ubezpieczenie
  • Do 4 opiekunów z ramienia szkoły
  • Wyżywienie 2 x dziennie , śniadania kontynentalne wzmocnione ( kawa, rogalik, kanapka ser szynka )
  • Obiadokolacje serwowane : makaron lub zupa , sałata lub inny dodatek mięso, deser, woda

  Dodatkowo płatne w autokarze 85 euro / os

  Bilety wstępów, komunikacja miejska, taksy klimatyczne, przewodnicy miejscu, opłaty parkingowe i obowiązkowe Check Pointy dla autokaru, obiad w Mirabilandii. **

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Wycieczka szkolna do WŁoch z Mirabilandia”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin