wycieczka szkolna wielodniowa Kotlina Kłodzka


Zadaj pytanie:

  Opis

  Dzień 1
  Zbiórka przy szkole o godz. 7.00, wyjazd w kierunku Kotliny Kłodzkiej. Złoty Stok – wizyta połączona ze zwiedzaniem wnętrz dawnej kopalni złota. Około 2 h zwiedzania z zawsze świetnymi przewodnikami lokalnymi. Zapoznanie się z lokalnymi legendami, polską tradycją wydobywczą, kruszcami itd. (Fakultatywnie można wydłużyć pobyt o rejs łódkami po zalanej części sztolni z przewodnikiem lokalnym, rejs trwa około 1h koszt + 17 pln/os oferta dedykowana dla młodzieży 12+) przejazd do ośrodka wypoczynkowego w Stroniach Śląskich lub okolicy. Obiadokolacja , integracja i nocleg.

  Dzień 2
  Śniadanie, piesza wycieczka do najwyższczego szczytu Gór Stołowych znajdującego się na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. Szczeliniec Wielki i Błędne Skały spacer z przewodnikiem górskim, około 3 h piesza wędrówka, spokojnym krokiem, prowiant zapewniony w ramach wyżywienia w ośrodku. Na koniec udamy się do Kudowy Zdrój. Znanego uzdrowiska z parkiem czas wolny na zakup pamiątek, odpoczynek czy lody. Powrót do ośrodka wypoczynkowego obiadokolacja i nocleg.
  Dzień 3
  Śniadanie, wizyta w Jaskini Niedźwiedziej najdłuższej jaskini Sudetów ale też jednej z najdłuższych w kraju. Jaskinia jest jedną z największych trakcji masywu Śnieżnik . Zwiedzanie jaskini wraz z dojściem do niej zajmuje około 3,5 h . Następnie chwila przerwy i dalsze zwiedzanie : do wyboru piesza wyprawa na górę borówkową z przewodnikiem górskim
  ( dla starszych wejście na Śnieżnik lub wizyta w Twierdzy Kłodzko gdzie zapoznamy się z tajemnicami tej militarnej twierdzy. Zwiedzanie wnętrz i podziemi twierdzy z przewodnikiem lokalnym.+31 pln bilet wstępu ) Prowiant zapewniony z ośrodka.  Powrót do ośrodka, obiadokolacja , czas wolny i nocleg.

  Dzień 4,
  Śniadanie, przejazd do stolicy Dolnego Śląska- około 3 h zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem miejskim. W programie m.in. Rynek z Ratuszem Miejskim i krasnalami, Uniwersytet, Jatki, Kamienica Jasia i Małgosi, czas wolny . Wyjazd w drogę powrotną . Planowana godzina przyjazdu do Szczecina około 19.00.

  Cena : od 790 pln *

  *dla grupy min. 45 uczestników i 3 opiekunów
  Cena obejmuje :
  • Transport autokarem turystycznym zgodnie z programem
  • 3 noclegi w OW ( pokoje, 2,3,4 os z łazienkami)
  • Wyżywienie 2 x dziennie : 3 śniadania i 3 obiadokolacje + prowiant na wycieczkę górską
  • Opiekę pilota na całej trasie
  • Przewodników miejskich (3 x przewodnik górski, przewodnik po Wrocławiu, przewodnik po kopalni Złoty Stok)
  • Bilety wstępów ( Złoty Stok i Jaskinia Niedżwiedzia , bilety do Parku Narodowego Gór Stołowych 60 pln/os)
  • Obowiązkowe składki UFG i TFP

  Dodatkowy dzień w Pradze z noclegiem w PL +235 pln  i ewentualne wstępy . Całodniowe zwiedzanie stolicy Czech z przewodnikiem miejskim. 

   

   

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „wycieczka szkolna wielodniowa Kotlina Kłodzka”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin