wycieczka szkolna kraje Beneluxu – Bruksela- Amsterdam- Antwerpia – Tulipany


Serdecznie zapraszamy

do rezerwacji terminów na wycieczki szkolne w roku szkolnym 2023/2024

Nam można zaufać

wpis do rejestru organizatora: 15/18

gwarancja turystyczna GT 225/2023

licencja przewoźnika 0491/to/19

super wygodne autokary, sprawdzeni i doświadczeni kierowcy , wykwalifikowana kadra i dobre noclegi

sprawdź nas!

biuroklaratravel@gmail.com tel. 509 647 021

Dorota i Janusz Klara

Zadaj pytanie:

  Opis

  Dzień 1

  Zbiórka i pakowanie bagazu w wyznaczonym miejscu przy szkole, około 21.00 nocny przejazd w kierunku Brukseli.

  Dzień 2

  Poranna toaleta przed przyjazdem do Brukseli, dłuższa przerwa śniadaniowa , rozpoczęcie zwiedzania centrum Brukseli. W programie m.in Dzielnica Europejska, Park Leopolda, Łuk Triumfalny zbudowany z okazji 50-lecia istnienia Państwa Belgijskiego , Rada Europy, rondo Schumana, siedziba Komisji Europejskich, wizyta w Sali plenarnej Parlamentu Europejskiego, to tutaj przegłosowywane są najważniejsze decyzje dla mieszkańców całej Unii Europejskiej, zwiedzanie Parlamentarium, gdize dynamiczne, interaktywne ekrany multimedialne zabiorą nas w podróż przez historię integracji europejskiej I pokażą, jak UE wpływa na nasze codzienne życie. Następnie przejazd do historycznego centrum miasta I zwiedzanie Grand Place – rynek uważany za jeden z najpiękniejszych w Europie. Ponadto ratusz miejski, pasaż Św. Hubeta- zabytkowe centrum handlowe, spotkanie z Manneken Pis – siusiającym chłopcem – symbolem Brukseli , Katedra Św. Michała  czy dzielnica królewska. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

  Dzień 3

  Śniadanie, przeajzd do Antwerpii w programie zwiedzania m.in Stare Miasto, Ratusz, Fontanna Brabo, Domy Cechowe, rynek z Katedrą Onze Lieve Vrouwe (największa gotycka katedra w Belgii) Kościół Św. Jakuba – gdzie znajduje się grobowiec Rubensa , Dom Rubensa z ogrodami i pracownią. Następnie udamy się do Gandawy  – stolicy wschodniej Flandrii , któtkie zwiedzanie centrum m.in starówka Katedra Św. Bawona z najwybitniejszym dziełem goryckim malarstwa flamandzkiego – Ołtarz Baranka Mistycznego . Przejazd do Brugii zwiedzanie jednego z najpiekniejszych miast średniowiecznej Europy, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bazylika Najświętszej Krwii Chrystusowej , Pałac Sprawiedliwości, głowny plac miejski Markt  gdzie znajdują się Hale i dzwonnica  z XII-XV w. powrot do hotelu . Obiadokolacja I nocleg.

   

  Dzień 4

  Śniadanie, Przejazd do Hagi. Znajdzie się duża część samych Holendrów, którzy na pytanie o stolicę Holandii odpowiedzą Haga. Miasto, którego symbolem od setek lat jest bocian, od setek lat jest domem dla rodziny królewskiej. Miasto dużo spokojniejsze niż Amsterdam zachwyca architekturą oraz dostępem do morza. Podczas zwiedzania zobaczymy między innymi: Pałac królewski, Binnenhof, Gevangenpoort, Rynek, Pałac Pokoju, najstarszą w kraju galerię handlową oraz siedzibę Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości – na samym końcu razem z grupą udamy się do nadmorskiej dzielnicy Hagi, Scheveningen – gdzie uwagę na pewno przykuje zbudowany pod koniec XIX wieku Hotel Grand. Chwila czasu wolnego.

  w miesiącach kwiecień /  maj możemy rozszerzyc zwiedzanie o ogrody  Keukenhof gdzie królują kwitnące tulipany. Wiosenna top atrakcja Holandii. W tym rozciągającym się na obszarze 32 hektarów parku posadzono aż 7 milionów cebulek tulipanów, hiacyntów, krokusów i narcyzów. W pawilonach tematycznych co tydzień zmieniany jest kwiatowy wystrój. ( + 9 euro / os)  Obiadokolacja  i nocleg w okolicy Amsterdamu .

  Dzień 5

  Śniadanie, wykwaterowanie i zwiedzanie stolicy – Amsterdamu. Podczas spaceru po Wenecji Północy, odwiedzimy centrum, Plac Leiden, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, opcjonalnie do wyboru : Rijks Museum z najcenniejszymi dziełami XIX w. malarstwa holenderskiego ( 18 euro / os) , muzeum Van Gogha (18 euro / os) , lub rejs po kanałach Amsterdamu (15 euro /os)  . Obiadokolacja w jednej z restauracji w centrum. Wyjazd w godzinach wieczornych do Polski.

  Dzień 6

  Przyjazd w godzinach porannych do Szczecina. Planowana godzina powrotu około 6.00/ 7.00 rano.

   

  Cena; 1950 pln

  *cena kalkukowana dla grupy 45 uczniów

  opiekunowie 1/15 gratis

  Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

  Cena zawiera  :

  • Transport autokarem klasy turystycznej 
  • 3 noclegi , 3 śniadania , 4 obiadokolacje
  •  Ubezpieczenie NNW I KL
  • Opieke pilota / przewodnika miejskiego
  • Obowiązkowe składki

  Płatne w autokarze : bilety wstępów, taksy klimatyczne, opłaty parkingowe I przewodnicy lokalni 50 euro/ os

   

   

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „wycieczka szkolna kraje Beneluxu – Bruksela- Amsterdam- Antwerpia – Tulipany”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  © 2022 Klara Travel Biuro podróży Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin